REGULAMIN Serwisu Regionalnego Ilza.com.pl
 1. Pod pojęciem Serwis w dalszej części Regulaminu Serwisu Ilza.com.pl (dalej: Regulaminu) rozumie się serwis znajdujący się w sieci Internet pod adresem http://www.ilza.com.pl oraz wszystkie funkcje i narzędzia udostępniane przez ten serwis.
 2. Korzystanie z Serwisu oznacza akceptację postanowień Regulaminu oraz zobowiązanie do przestrzegania go.
 3. Użytkownikiem Serwisu (dalej: Użytkownikiem) może zostać każda osoba posiadająca adres e-mail, tzn. osoba będąca w stanie odebrać i odczytać e-mail wysłany na podany przez siebie adres.
 4. Użytkownikiem zostaje się w momencie pozytywnego zakończenia procesu rejestracji.
 5. Serwis jest właścicielem kont Użytkowników.
 6. Jedna osoba może posiadać w Serwisie tylko jedno konto.
 7. Użytkownik nie może podszywać się w jakikolwiek sposób pod innych użytkowników, wszelkie próby kradzieży kont lub też oczywiste podpisywanie się pod osoby trzecie będą karane.
 8. Obsługa Serwisu zastrzega sobie prawo do odmowy zarejestrowania lub zablokowania konta Użytkownika. W szczególności konto Użytkownika może zostać zablokowane w przypadku stwierdzenia łamania przez Użytkownika zasad niniejszego Regulaminu. Zablokowanie konta oznacza uniemożliwienie dalszego korzystania z Serwisu.
 9. Użytkownik jest odpowiedzialny za swoje konto w Serwisie a w szczególności za wszystkie działania przeprowadzone z jego użyciem. Użytkownik nie powinien udostępniać danych identyfikacyjnych swojego konta (e-mail i hasło) osobom trzecim. W przypadku stwierdzenia naruszenia poufności tych danych, Użytkownik powinien jak najszybciej zgłosić ten fakt Obsłudze Serwisu.
 10. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Użytkowników.
 11. Wpisy, które łamią prawo, obrażają innych czy ich przekonania, bądź też są wulgarne zostaną dezaktywowane.
 12. Użytkownik zgadza się na rozsyłany newsletter oraz zawartą w nim ewentualną reklamę.
 13. Zastrzega się możliwość wprowadzenia zmian w niniejszym Regulaminie. Zmiany obowiązują od momentu ich wprowadzenia. Każdorazowa zmiana będzie wymagała od Użytkownika zaakceptowania nowego brzmienia Regulaminu w momencie logowania do Serwisu. Nie zaakceptowanie zmian oznacza niemożność dalszego korzystania z Serwisu.
 14. Obsługa Serwisu zastrzega sobie prawo do ostatecznej interpretacji Regulaminu.
 15. Niniejszy Regulamin dostępny jest pod adresem
  http://www.ilza.com.pl/ilza_com,80,regulamin_serwisu_regionalnego_ilzacompl
ilza
Ogłoszenia
Sprzedam alufelgi 17 cali
Witam, sprzedam 4 szt. alufelgi 17‘ (opony R17/225/45) - 5 śrub - założone były przy VW Golf 4 (pasują do Passata, Audi) Alufelgi są proste, nie mają bicia, z oponami - dwie opony jeszcze posłużą jeden sezon cena 430zl Cena do uzgodnienia.
Tomek, Iłża
Tel.: 509-139-815
sprzedam mieszkanie
Sprzedam mieszkanie Sprzedam mieszkanie 40 m2 na os. Zuchowiec, duża kawalerka z balkonem, przedzielona na dwa pokoje, duża kuchnia. Mieszkanie po remoncie. Tel.505-476-156
Ilza, os.Zuchowiec
Tel.: 505476156
Wynajme Lokal
Wynajmę cały lokal po salonie fryzjersko kosmetycznym w Iłży na ul. Partyzantów 27, odnowiony po odbiorze sanepidu
Iłża, Partyzantów
Tel.: 723312399
Przyjmę na staż
Przyjmę na staż do sklepu Spożywczo-Przemysłowego w Iłży. Więcej informacji: tel. 783991912
Iłża
Tel.: 783991912
sprzedam lub wynajmę
SPRZEDAM LUB WYNAJMĘ MIESZKANIE W BLOKU W MIEJSCOWOŚCI PAKOSŁAW 2 POKOJE,KUCHNIA,ŁAZIENKA,PIWNICA, BUDYNEK GOSPODARCZY, DZIAŁKA, WIĘCEJ INFORMACJI POD PODANYM NUMEREM TEL.CENA DO UZGODNIENIA
Irena, Pakoslaw
E-mail.: 602817487
Poszukuję do wynajęcia
Witam poszukuję (kawalerki, lub mieszkania 2 pokoje) do wynajęcia. Jeżeli macie takie gniazdko lub wiecie kto może mieć proszę o kontakt.
Daria, Iłża
Tel.: 516927589
Sprzedam mieszkanie
Sprzedam mieszkanie 40 m2 na os. Zuchowiec, duża kawalerka z balkonem, duża kuchnia. Tel. 698680086
Robert Kumanowski, Iłża
Tel.: 698680086
Lokale na biura/gabinety
W nieruchomości trwa obecnie remont - istnieje możliwość dostosowania lokali pod indywidualne wymagania. Lokalizacja w Iłży (wysoki parter) pomiędzy osiedlami Staszica i Zuchowiec.
Piotr, Iłża, Jakubowskiego 2
Tel.: 505236180
E-mail.: fansoad@op.pl
Prace zaliczeniowe
Kończysz studia? Nie masz czasu/ochoty napisać pracy? Najwyższej jakości prace zaliczeniowe (semestralne, licencjackie, magisterskie i inne), pisane przez doświadczonego publicystę i bloggera.
Kraków, Owocowa
Tel.: 512675464
E-mail.: pracezaliczeniowe@spoko.pl
STAŻ
Przyjmę na staż oferta dla mężczyzny z obsługa komputera i ogólna wiedzą na temat budowy samochodów lub mężczyzny z uprawnieniami na wózek widłowy
Konrad, Iłża, Partyzantów 29
E-mail.: 601612271
Wszystkich on-line: 4
Gości: 4

Najwięcej on-line było 2024-01-07:
0 użytkowników i 241 gości
COPYRIGHT © 2013
All rights reserved by Polish regislation

Projekt i wykonanie H15.pl - Paweł Jadczak
Dołącz do nas
W związku ze zmianą prawną odnośnie przechowywania wrażliwych danych osobowych zmieniliśmy dział "Polityka Prywatności", zapraszamy do zapoznania się z działem.