Przedstawiamy Państwu oficjalnych kandydatów do Rady Miejskiej w Iłży, zgłoszonych przez poszczególne komitety wyborcze.
Okręg Nr 1
1.Marcin Niewczas Iłża (laty 27) - KW PSL
2. Józef Włodzimierz Skrobisz Iłża (lat 67) - KW W Iłżanie
3. Michał Kolaszt - Iłża (lat 33) -KWW Wspólna Sprawa Wspólna Przyszłość
4. Marzena Aleksandra Sadkowska (lat 48) - KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
5. Krzysztof Jan Wiedro - Iłża (lat 31) KW PiS
Okręg Nr 2
1. Lucyna Grażyna Borus - Iłża (lat 59) - KW PSL
2. Kazimierz Czesław Kiełbasa - Iłża (lat 59) - KWW Wspólna Sprawa Wspólna Przyszłość
3.Dominik Baltazar Gutkowski - Iłża (lat 26) - KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
4. Renata Maria Iluchin - Iłża (lat 48) KW PiS
Okręg Nr 3
1. Zygmunt Stanisław Imielski - Iłża (lat 58) - KKW SLD Lewica Razem
2. Szymon Kazimierz Postuła - Iłża (lat 50) - KW PSL
3. Ewelina Sępioł - Iłża (lat 28) - KWW Wspólna Sprawa Wspólna Przyszłość
4. Maria Ewa Chmielnicka - Iłża (lat 54) - KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
5. Jolanta Barbara Borek - Iłża (lat 46) - KW PiS
Okręg Nr 4
1. Andrzej Pałka - Iłża, (lat 52) - KW PSL
2. Dominik Łukasz Bartosik - Iłża, (lat 36) - KWW Wspólna Sprawa Wspólna Przyszłość
3.Agnieszka Marzena Kaczmarczyk - Iłża (lat 39) - KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
4. Rafał Nadgrodkiewicz - Iłża (lat 75) - KW PiS
Okręg Nr 5
1. Wojciech Zenon Celuch - Iłża (lat 50) - KW PSL
2. Agnieszka Katarzyna Kiełek Kiełek - Iłża (lat 41) - KWW Wspólna Sprawa Wspólna Przyszłość
3.Robert Leszek Kotowski - Iłża (lat 41) - KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
4.Magdalena Joanna Jastalska - Iłża (lat 43)- KW PiS
Okręg Nr 6
1.Marek Leszek Chodkiewicz - Błaziny Górne (lat 44) - KW PSL
2. Joanna Mariola Pionka - Błaziny Górne (lat 46) - KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
3. Cezary Julian Nobis - Błaziny Dolne (lat 38) - KW PiS
Okręg Nr 7
1. Ryszard Jan Markowicz - Kotlarka (lat 53) - KW PSL
2.Adrian Tomasz Gembura - Maziarze Nowe (lat 33) - KWW Wspólna Sprawa Wspólna Przyszłość
3.Sławomir Damian Ginał - Prędocin (lat 37) KW PiS
Okręg Nr 8
1. Jarosław Słomka - Seredzice (lat 40) - KW PSL:
2. Włodzimierz Szymon Wojciechowski - Seredzice (lat 46) KW PiS
Okręg Nr 9
1. Jerzy Tadeusz Cieciora - Kolonia Seredzice (lat 60) - KKW SLD Lewica Razem
2.Marek Adam Adamus - Białka (lat 52) - KW PSL
3. Weronika Maria Nadgrodkiewicz - Białka (lat 33) - KWW Wspólna Sprawa Wspólna Przyszłość
4. Marian Andrzej Stępień - Kolonia Seredzice (lat 61) KW PiS
Okręg Nr 10
1.Piotr Wolski - Jasieniec Iłżecki Górny (lat 45) -KW PSL
2. Jacek Skiba - Jasieniec Iłżecki Dolny (lat 45) - KWW Wspólna Sprawa Wspólna Przyszłość
3.Jarosław Roman Sieroń - Jasieniec Iłżecki Górny (lat 42) - KW PiS
Okręg Nr 11
1.Maria Józefa Skiba - Jasieniec Maziarzer (lat 61) - KW PSL
2.Beata Mariola Głud - Jasieniec Maziarze (lat 46) - KW PiS
Okręg Nr 12
1. Maria Joanna Mazur - Krzyżanowice (lat 47) - KW PSL
2. Ewelina Sylwia Ogonowska - Starosiedlice (lat 30) - KWW Wspólna Sprawa Wspólna Przyszłość
3. Rafał Ziętek - Krzyżanowice (lat 65) - KW PiS
Okręg Nr 13
1.Krzysztof Marek Nadgrodkiewicz - Jedlanka Stara ( lat 51 ) - KW PSL
2. Zbigniew Korycki - Jedlanka Stara (lat 54)- KW PiS
3.Ryszard Jan Duraziński - Alojzów (lat 65) - KWW Porozumienie Samorządowe dla Gminy Iłża
Okręg Nr 14
1. Stanisław Zdzisław Kuc - Pakosław (lat 61) - KWW Porozumienie Samorządowe dla Gminy Iłża
2. Małgorzata Piasek - Pakosław (lat 33) - KW PiS
3. Zdzisław Adam Chmielewski - Pakosław (lat 59) - KW PSL
Okręg Nr 15
1. Andrzej Julian Fiołna - Małomierzyce (lat 60) - KW PSL
2. Grzegorz Marian Zięba - Iłża , ul. Kampanii Wrześniowej (lat 46) - KW PiS
3.Artur Grzegorz Derlatka - Chwałowice (lat 33) - KWW Porozumienie Samorządowe dla Gminy Iłża
Tel.: 509-139-815
Tel.: 505476156
Tel.: 723312399
Tel.: 783991912
E-mail.: 602817487
Tel.: 516927589
Tel.: 698680086
E-mail.: 601612271
0 użytkowników i 241 gości